31 lipca 2020
Sitodruk

W tym wpisie skoncentrujemy się na produkcie, który zaraz po koszulkach z nadrukiem, jest najczęściej zamawiany przez naszych klientów. Nazwa torba bawełniana jest często używana zamiennie z nazwą torba ekologiczna. Jest to torba uszyta ze 100% bawełny lub bawełny z niewielką domieszką elastanu. Wykorzystanie takich materiałów pozytywnie wpływa na wytrzymałość, a co za tym idzie długi czas użytkowania produktu.

Jakie torby produkuje BUYprint?

Torby bawełniane można zamówić w różnych kolorach, rozmiarach oraz z różną długością uchwytów. Zazwyczaj przygotowując dla Klientów propozycje na torby bawełniane z nadrukiem, proponujemy dwa typy „rączek”. Długi uchwyt pozwala na noszenie torby na ramieniu. Krótki uchwyt sprawdza się szczególnie przy wykorzystaniu torby na zakupach spożywczych. Obszar nadruku na torbie uzależniony jest od rozmiarów. Zamawiając torby w naszej drukarni mogą Państwo wybrać nadruk typu fullprint – torba zostanie zadrukowana przed zszyciem, dzięki czemu nadruk może sięgać aż do szwów. Standardowym rozwiązaniem przy zakupie gotowych toreb jest z kolei dopasowanie nadruku do tzw. obszaru zadruku – przy najpopularniejszych torbach wynosi on 30×30 cm.

Zalety toreb materiałowych

Główną zaletą wykorzystania torby z nadrukiem jako gadżetu reklamowego jest jej użyteczność. Taka torba sprawdza się doskonale w niemal każdej sytuacji życia codziennego – począwszy od zakupów, poprzez spacery, aż po wyprawę na plażę czy do kawiarni. Torby w standardowych rozmiarach są bardzo pojemne. Zmieszczą notes w rozmiarze A4 czy dużą butelkę wody. Im bardziej produkt jest użyteczny, tym częściej go nosimy, a dzięki personalizacji nadruku, logotyp naszej marki jest widoczny. Ponadto pozytywny odbiór gadżetu reklamowego, wpływa na przyjazne skojarzenia z marką przez którą zostaliśmy obdarowani.

Niewielkie gadżety reklamowe łatwo jest zagubić – długopisy, notesiki czy nawet pendrive, często „przepadają” po krótkim czasie. Z torbą ten problem zdarza się rzadko, gdyż każdy w domu zazwyczaj ma specjalne na nie miejsce. Torby są również dużo większe od wspomnianych wcześniej gadżetów. Ostatnią cechą, o której warto wspomnieć to stosunkowo niski koszt torby bawełnianej z własnym nadrukiem – nawet w porównaniu do koszulek z nadrukiem.

Naszym zdaniem torba z własnym nadrukiem jest idealnym gadżetem reklamowym i polecamy ją każdemu klientowi. Torba może stanowić dodatek do brandu odzieżowego, być upominkiem dla klientów bądź pracowników. Sprawdzi się świetnie również jako gadżet w sklepie internetowym organizatora imprezy kulturalnej, festiwalu, zespołu muzycznego czy Youtubera. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem torby bawełnianej z nadrukiem i chciałbyś otrzymać szczegółową ofertę, skontaktuj się z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

buy print logo

Profesjonalne usługi z zakresu sitodruku, produkcji odzieży oraz projektowania graficznego.

Kontakt z BUYprint
ul. Zachodnia 49-51
63-100 Śrem, Polska

© 2020 Wszystkie Prawa Zastrzeżone.  BUYprint

Scroll to top