Na jakie okazje nadaje się nadruk na koszulkach?

Koszulki z nadrukiem są bezsprzecznie produktem cieszącym się największym zainteresowaniem wśród naszych klientów. T-shirt z nadrukiem spełnia wiele rozmaitych funkcji. Wymieńmy chociaż kilka z nich:

 • akcje promocyjne i reklamowe – koszulki z nadrukiem jako nagrody, upominki oraz forma identyfikacji hostess i hostów
 • hale produkcyjne – nadruk na koszulce roboczej jako dodatkowy element spójnej identyfikacji wizualnej
 • sklepy i markety – koszulki na zamówienie pozwalają odróżnić pracowników, co ułatwi klientom uzyskanie fachowej pomocy
 • eventy – koszulki na zamówienie dla obsługi wydarzenia lub t shirt z nadrukiem okolicznościowym jako pamiątka z imprezy

Koszulki na zamówienie pozwalają personalizować nadruk. Sitodruk na koszulce umożliwia nie tylko nadruk logo firmy, dowolnej grafiki czy hasła. Dzięki na zastosowaniu kolorów z Państwa identyfikacji graficznej zgodnych z ustalonym pantone.

Koszulki z nadrukiem – z kim współpracujemy?

Zdajemy sobie sprawę  tego, że specyfika Państwa firmy i zamówienia może być zróżnicowana. Współpracujemy zarówno z korporacjami, markami odzieżowymi i zespołami muzycznymi czy blogerami. Wśród naszych klientów są małe, duże i średnie firmy, a także klienci indywidualni. Każdy z nich ma różne potrzeby i wymagania. Dlatego oferujemy fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Na naszej stronie dostępne są fachowe artykuły tematyczne, po lekturze których sitodruk na koszulce nie stanowi już tajemnicy. Oferujemy również doradztwo mailowe i telefoniczne codziennie w godzinach pracy biura.

Nadruk na t-shircie klasycznym i nie tylko

Wykonujemy zarówno nadruk na koszulkach z naszej szwalni, jak i sitodruk na koszulkach dostarczonych. Oferujemy również zakup koszulek zagranicznych marek odzieżowych za naszym pośrednictwem. W ofercie posiadamy koszulki unisex oraz koszulki z nadrukiem damskie i koszulki z nadrukiem męskie. Wykonujemy także sitodruk na koszulce dziecięcej oraz body niemowlęcym.

Sitodruk na koszulkach to nie tylko t-shirt z nadrukiem, oferujemy również:

 • nadruk na koszulkach polo
 • nadruk na bezrękawnikach
 • nadruk na bluzkach z długim rękawem

Kiedy warto zainwestować w sitodruk na koszulce?

Sitodruk na koszulce warto zastosować przy dużych nakładach. Przy zapotrzebowaniu na wysoką jakość oraz trwałość nadruku również sitodruk jest najlepszą opcją. Niezależnie od tego, produkujemy koszulki na zamówienie już od 15 sztuk. Wykonujemy prototypy koszulek na specjalne życzenie.

Na koszt prototypu koszulki z nadrukiem składa się:

 • zakup lub dostarczenie odzieży
 • techniczne przygotowanie projektu do nadruku (separacje wzorów rastrowych)
 • produkcja i przygotowanie matrycy dla każdego koloru oddzielnie
 • nadruk (farby)
 • wysyłka

Jeśli po zapoznaniu się z prototypem, zamawiający decyduje się na nadruk na koszulkach, wówczas koszt matrycy i przygotowania projektu jest ponoszony tylko jeden raz – czyli nie jest już doliczany przy właściwym zamówieniu. W przypadku wątpliwości czy sitodruk na koszulkach jest właściwym rozwiązaniem dla danego projektu – zapraszamy do kontaktu!

Spodobała Ci się nasza oferta?

Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś!
buy print logo

Profesjonalne usługi z zakresu sitodruku, produkcji odzieży oraz projektowania graficznego.

Kontakt z BUYprint
ul. Zachodnia 49-51
63-100 Śrem, Polska

© 2020 Wszystkie Prawa Zastrzeżone.  BUYprint

Scroll to top