Na czym polega konfekcjonowanie odzieży?

Jedną z najpopularniejszych usług, które świadczymy jest konfekcjonowanie koszulek z nadrukiem i ogólnie odzieży. Usługa polega na estetycznym i powtarzalnym złożeniu t-shirtu, a następnie umieszczeniu go w zaklejanym, foliowym woreczku. Konfekcjonujemy również bluzy, koszulki polo i inne produkty. Pakujemy zarówno produkty pochodzące z naszej szwalni, jak i z importu, nadrukowywane u nas. Czynność w przypadku każdego produktu tekstylnego jest analogiczna. Rozmiar woreczka dobierany jest odpowiednio do rozmiaru konfekcjonowanej odzieży.

Kiedy konfekcjonowanie odzieży jest potrzebne?

Dużą zaletą konfekcjonowania jest ochrona odzieży przed zabrudzeniami, nawet przy długim okresie magazynowania. Kolejnym atutem jest estetyka rozwiązania i łatwość późniejszego przechowywania. Konfekcjonowanie koszulek to dobre rozwiązanie przy zakupie t-shirtów do dalszej odsprzedaży. Doskonale sprawdzi się w sklepie internetowym, na stoisku oraz w sklepie stacjonarnym. Wybór konfekcjonowania sprawdzi się także jeśli odzież ma być upominkiem np. na imprezie firmowej.  Rozdawanie, wysyłanie czy umieszczenie odzieży w tzw. welcome package zyska, jeśli produkt będzie profesjonalnie zapakowany.

Możliwości personalizacji konfekcjonowania odzieży

Podstawowa usługa konfekcjonowania polega na złożeniu odzieży i umieszczeniu jej w foliowym woreczku, który następnie jest zaklejany. Przy pakowaniu koszulek zwracamy uwagę na to, aby metka rozmiarowa była dobrze widoczna. Ponadto istnieje możliwość umieszczenia na opakowaniu naklejki z informacją o rozmiarze. Na naklejce może się znaleźć również logotyp klienta albo imię i nazwisko pracownika. Istnieje również możliwość zamówienia woreczków z indywidualną grafiką np. logo czy nazwą firmy.

Co jeśli nie zdecyduję się na konfekcjonowanie?

Nie zawsze konfekcjonowanie jest potrzebne. Może być wręcz zbędne w sytuacji, gdy zależy nam na szybkiej dystrybucji odzieży. Jeśli ta usługa wydaje się Państwu zbędna, również zadbamy o uporządkowane i estetyczne dostarczenie zamówienia. Koszulki lub jakiekolwiek inne produkty zostaną spakowane rozmiarami do kartonowych opakowań zbiorczych.

Kiedy warto zainwestować w sitodruk na koszulce?

Sitodruk na koszulce warto zastosować przy dużych nakładach. Przy zapotrzebowaniu na wysoką jakość oraz trwałość nadruku również sitodruk jest najlepszą opcją. Niezależnie od tego, produkujemy koszulki na zamówienie już od 15 sztuk. Wykonujemy prototypy koszulek na specjalne życzenie.

Na koszt prototypu koszulki z nadrukiem składa się:

  • zakup lub dostarczenie odzieży
  • techniczne przygotowanie projektu do nadruku (separacje wzorów rastrowych)
  • produkcja i przygotowanie matrycy dla każdego koloru oddzielnie
  • nadruk (farby)
  • wysyłka

Jeśli po zapoznaniu się z prototypem, zamawiający decyduje się na nadruk na koszulkach, wówczas koszt matrycy i przygotowania projektu jest ponoszony tylko jeden raz – czyli nie jest już doliczany przy właściwym zamówieniu. W przypadku wątpliwości czy sitodruk na koszulkach jest właściwym rozwiązaniem dla danego projektu – zapraszamy do kontaktu!

Spodobała Ci się nasza oferta?

Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś!
buy print logo

Profesjonalne usługi z zakresu sitodruku, produkcji odzieży oraz projektowania graficznego.

Kontakt z BUYprint
ul. Zachodnia 49-51
63-100 Śrem, Polska

© 2020 Wszystkie Prawa Zastrzeżone.  BUYprint

Scroll to top