2 sierpnia 2020
Szwalnia
Jak realizujemy przeszycia odzieży

Często klienci zwracają się do naszej szwalni z zapytaniem o to, czy produkujemy wyłącznie własną odzież czy realizujemy również przeszycia. W dzisiejszym artykule odpowiemy na najczęściej zadawane pytania w związku z przeszyciami odzieży.

Czym właściwie są przeszycia?

To termin stosowany do realizacji usługi polegającej na pracy nad gotowymi wykrojami materiałów. Często zdarza się, że usługę wykrojenia odzieży realizuje jedna firma, przeszycia inna, a wszycie metek czy nadruk kolejna. Nie zawsze szwalnie posiadają krojownię, a krojownie szwalnię. Pracując z nami zawsze masz wybór czy zdecydować się na usługę częściową czy kompleksową.

Dzięki temu, iż posiadamy wieloletnie doświadczenie w ramach produkcji własnej, jesteśmy w stanie profesjonalnie realizować przeszycia. Pomimo, iż ta usługa jest jedną z najpopularniejszych w branży szwalniczej, a może właśnie dlatego, łatwo jest trafić na nieuczciwego kontrahenta. Co rozumiemy przez nieuczciwego? Oczywiście, nie zawsze chodzi o osobę, która celowo chciałaby nas oszukać. Nieuczciwy kontrahent to również firma realizująca zlecenia z nienależytą starannością czy nieterminowo. Działając w branży od lat, doskonale znamy potrzeby naszych klientów – potrafimy postawić się zarówno na stanowisku podwykonawcy, jak i producenta odzieży czy właściciela brandu. Każdy z nich ma inne oczekiwania, a łączyć powinno jedno. Dbałość o końcowego użytkownika produktu.

Dlaczego warto nam zaufać?

Po pierwsze posiadamy wykwalifikowaną obsługę szwalniczą, która stanowi zgrany zespół.  Po drugie szczycimy się profesjonalnym wyposażeniem naszej szwalni. W naszym parku maszynowym znajdują się m. in. stębnówki, overlocki, renderki jak i dziurkarki czy guzikarki. Używamy wysokiej jakości nici, które są gwarancją solidnych przeszyć. Ostatnim aspektem na który warto zwrócić uwagę jest duże doświadczenie. Do tej pory współpracowaliśmy z topowymi markami odzieżowymi (np. S.Olivier), znanymi brandami (np. Brodaty Zbir), festiwalami (np. Jarocin Festiwal), fundacjami (np. WOŚP),  a ponadto korporacjami, urzędami miast, agencjami eventowymi, biurami podróży etc.

Czy współpracujemy tylko z firmami z Poznania i okolic? Niekoniecznie. Faktycznie  w naszym portfolio znajduje się wiele firm z Wielkopolski ze względu na niewielką odległość, możliwość szybkiej dostawy i osobistego spotkania. Niemniej realizujemy przeszycia na zlecenie firm z całego kraju oraz z zagranicy. Jeśli w niniejszym artykule nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania – zadzwoń lub napisz do nas. Zapraszamy do współpracy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

buy print logo

Profesjonalne usługi z zakresu sitodruku, produkcji odzieży oraz projektowania graficznego.

Kontakt z BUYprint
ul. Zachodnia 49-51
63-100 Śrem, Polska

© 2020 Wszystkie Prawa Zastrzeżone.  BUYprint

Scroll to top