Szwalnia BUYPrint

Nasza szwalnia zajmuje się produkcją odzieży reklamowej, odzieży firmowej oraz odzieży roboczej. Szyjemy na podstawie własnych, autorskich projektów, a także koncepcji dostarczanych przez naszych Klientów. Jako szwalnia odzieżowa nie ograniczamy się do samych przeszyć, a proponujemy szereg usług dodatkowych, wśród których wymienić należy wykrawanie odzieży w profesjonalnej krojowni, metkowanie odzieży oraz jej konfekcjonowanie.

BUYprint to nie tylko szwalnia ubrań – zajmujemy się również szyciem gadżetów reklamowych i artykułów tekstylnych: począwszy od toreb reklamowych, w tym również toreb ekologicznych, a skończywszy na przeszyciach smyczek reklamowych. Pracujemy z różnego rodzaju tekstyliami, specjalizujemy się w szyciu z dzianiny dostarczanej przez czołowych, polskich producentów.

Szycie odzieży reklamowej
Szycie gadżetów reklamowych
Przeszycia
Metkowanie

Co nasza szwalnia odzieży może dla Państwa wykonać?

Autorskie projekty odzieży, która od lat cieszy się powodzeniem wśród naszych klientów to gwarancja, że produkt  będzie się znakomicie nosił. Proponujemy Państwu kilka różnych modeli, wśród których wybieracie ten, który najlepiej odpowiada Waszym potrzebom. Jako szwalnia odzieży mamy w  swojej ofercie przede wszystkim:

  • Koszulki damskie z krótkim rękawem
  • Koszulki męskie z krótkim rękawem
  • Koszulki junior – koszulki dziecięce
  • Koszulki z długim rękawem
  • Bluzy
  • Torby bawełniane
  • Torby z poliestru
  • Torby z dzianiny dresowej
  • Worki reklamowe

Realizujemy również indywidualne projekty z materiałów o jakości dostosowanej do Państwa potrzeb. Posiadamy własną krojownię, dlatego po dostarczeniu projektu jesteśmy w stanie zrealizować kompleksowo usługę szycia odzieży reklamowej albo uszycia zaprojektowanej przez Państwa kolekcji ubrań.

Metkowanie odzieży

Metki są niezwykle ważnym elementem odzieży. Nie tylko informują o tym jak o nią właściwie dbać, ale często również są oznaką prestiżu dla określonego brandu. Wszywki stosuje się zarówno wewnątrz odzieży jak i na zewnątrz – najczęściej na karku, bądź z boku na wysokości talii.

Metkowanie odzieży przydatne jest zarówno przy procesie produkcji nowej odzieży, ale również wówczas, gdy nie chcemy, aby odzież importowana była znakowana logotypem jej producenta. Jesteśmy w stanie fachowo usunąć metkę, a następnie zastąpić inną – uniwersalną lub metką klienta.

Oferujemy Państwu metki żakardowe uniwersalne oraz metki z rozmiarami. Wszywamy metki dostarczone przez klienta. Kolejna propozycja to metki transferowe nanoszone na odzież techniką sitodruku – ich główną zaletą jest trwałość i brak wpływu na komfort noszenia odzieży.

Konfekcjonowanie odzieży

Przykładamy szczególną uwagę do tego, aby odzież opuszczająca naszą szwalnię została spakowana estetycznie i bezpiecznie. Standardowo odzież reklamowa jest składana i pakowana w opakowania zbiorcze. Oferujemy również usługę konfekcjonowania odzieży. Konfekcjonowanie indywidualne polega na złożeniu odzieży i umieszczeniu jej w woreczku, na którym dodatkowo może znaleźć się naklejka oznaczająca rozmiar koszulki.  W ramach usług konfekcjonowania woreczki mogą posiadać również Państwa indywidualny nadruk bądź naklejkę.

Krojownia

Szwalnia odzieżowa to nie wszystko. Skrócenie procesu produkcji i niezależność wymagają również krojowni, w której odbywa się cięcie dzianin. Zapewniamy rozkrój zgodny z dokumentacją, a także dokładną kontrolę wykrojów.

Szwalnia + sitodruk

Wśród głównych zalet takiego rozwiązania należy wymienić bezpieczeństwo procesu produkcyjnego, możliwość wykonania znakowania odzieży na wykrojach, które dopiero w następnej kolejności zostaną przeszyte, a także atrakcyjne terminy realizacji.

Terminy realizacji

Dziennie jesteśmy w stanie uszyć nawet 1000 koszulek. Jednak jako szwalnia ubrań nie zajmujemy się wyłącznie szyciem koszulek, dlatego termin realizacji Państwa zamówienia uzależniony jest od aktualnej liczby zleceń oraz planów produkcyjnych. Nasza odzieżowa szwalnia stara się sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Często realizujemy pilne zlecenia dla agencji reklamowych i agencji eventowych z krótkimi terminami realizacji.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Do produkcji odzieży używamy wyłącznie tkanin posiadających certyfikaty zgodne z Oeko-Tex Standard 100, dzięki czemu mamy pewność, że oferowana odzież jest przyjazna dla skóry człowieka, bezpieczna dla skóry dziecka oraz przyjazna środowisku. Jako szwalnia ubrań kładziemy szczególny nacisk na wysoką jakość przeszyć dlatego używamy wysokiej jakości nici od renomowanych producentów. Dziesiątki zadowolonych klientów i tysiące użytkoników naszej odzieży są na to najlepszym dowodem.

Spodobała Ci się nasza oferta?

Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś!
buy print logo

Profesjonalne usługi z zakresu sitodruku, produkcji odzieży oraz projektowania graficznego.

Kontakt z BUYprint
ul. Zachodnia 49-51
63-100 Śrem, Polska

© 2020 Wszystkie Prawa Zastrzeżone.  BUYprint

Scroll to top