Znakowanie odzieży powierzonej

Realizujemy nadruki na odzieży powierzonej techniką sitodruku. Drukujemy nie tylko na ciuchach firmowych, ale również na akcesoriach i wszelakich gadżetach tekstylnych. W naszej ofercie znajdują się produkty zagranicznych marek, które możemy dla Państwa sprowadzić i zadrukować w naszej pracowni. Istnieje także możliwość nawiązania współpracy przy nadruku odzieży i gadżetów reklamowych dostarczanych przez Klienta. Współpracujemy z wieloma polskimi producentami odzieży, którzy mają zapotrzebowanie na nadruk na swoich produktach. Działamy także z agencjami reklamowymi, które we własnym zakresie dokonują zakupu koszulek, bluz, toreb i innych, następnie dostarczają je nam do zadrukowania.

Jak wygląda współpraca przy nadruku na odzieży powierzonej?

Pierwszym etapem nawiązania współpracy jest złożenie Państwu oferty cenowej na znakowanie odzieży powierzonej. Każdorazowo poprosimy o przesłanie projektu nadruku, aby przygotować dokładną wycenę. Pozostałe informacje, których potrzebujemy to nośnik na jakim będziemy drukować oraz ilość nadruków z danego projektu. W następnej kolejności ustalamy takie szczegóły jak termin realizacji oraz sposób dostawy odzieży. Mogą Państwo dostarczyć nam odzież do nadruku we własnym zakresie, możemy ją także odebrać lub może zostać wysłana kurierem. Wiemy, jak cenny jest Państwa czas, dlatego wszystkie oferty przygotowujemy możliwie szybko oraz wariantowo.

Nadruk na odzieży powierzonej – terminy realizacji

Termin realizacji znakowania odzieży powierzonej uzależniony jest od kilku czynników. Bierzemy pod uwagę Państwa realne zapotrzebowanie – nieprzekraczalny termin oddania zamówienia, jak również aktualną kolejkę w naszej pracowni sitodruku. Na realizację wpływ mogą mieć czynniki niezależne od nas – takie jak dostawa odzieży powierzonej przez klienta, które również uwzględnimy szacując czas wykonania zlecenia.

Dlaczego warto powierzyć nam odzież do znakowania

Od lat współpracujemy zarówno z producentami odzieży i agencjami reklamowymi. Jesteśmy nie tylko podwykonawcą, ale również producentem odzieży i bezpośrednim dostawcą firmowej odzieży z nadrukiem. Właśnie dlatego dobrze znamy specyfikę Państwa działalności. Mogą Państwo liczyć na naszą elastyczność i zrozumienie. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku i gwarantujemy zachowanie pełnej tajemnicy produkcyjnej.

Spodobała Ci się nasza oferta?

Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś!
buy print logo

Profesjonalne usługi z zakresu sitodruku, produkcji odzieży oraz projektowania graficznego.

Kontakt z BUYprint
ul. Zachodnia 49-51
63-100 Śrem, Polska

© 2020 Wszystkie Prawa Zastrzeżone.  BUYprint

Scroll to top