Studio graficzne BUYprint oferuje zarówno projektowanie nadruków zgodnych z identyfikacją wizualną klienta, koncepcją marki, czy po prostu pomysłem na dany gadżet, jak również techniczne przygotowanie projektu, aby jego realizacja była możliwa.

Sitodruk na koszulkach jest techniką wymagającą współpracy wielu specjalistów. Firmy graficzne często oferują swoim klientom zaprojektowanie ciekawej grafiki reklamowej na odzież, jednak atrakcyjny projekt to nie wszystko. Równie ważne jest techniczne przygotowanie wydruku – począwszy od wektoryzacji grafiki, a skończywszy na separacji wzorów rastrowych, ponieważ sitodruk wymaga nanoszenia każdego koloru na odzież oddzielnie.

Studio graficzne pozwala na zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi w zakresie nadruków na odzieży. Możemy wesprzeć Państwa już od samego początku drogi – czyli od pomysłu, poprzez projektowanie nadruków, a skończywszy na realizacji nadruku i dostawie gotowego produktu. Kierujemy się nowoczesnymi trendami, zdając sobie sprawę, że firmy graficzne są istotnym elementem współczesnego marketingu. Przede wszystkim skupiamy się jednak na Państwa potrzebach, dlatego możemy przygotować projekt w każdym stylu.

Studio graficzne – jakie korzyści
niesie współpraca?

Fakt, iż posiadamy własne studio graficzne jest kolejnym elementem składającym się na bezpieczeństwo i terminowość zleceń. Przygotowane projekty nadruków nie opuszczają zakładu w innej formie niż na gotowych koszulkach, a sprawna obsługa w zakresie technicznego przygotowania, realizowana bezpośrednio na miejscu, umożliwia natychmiastowe wprowadzanie ewentualnych poprawek. Znacząco wpływa to nie tylko na czas realizacji zamówienia, ale również na końcową jakość nadruku. Do innych zalet własnego studia graficznego należy zaliczyć profesjonalne przygotowanie materiałów, indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz możliwość wprowadzania zmian do każdego projektu.

Mam własny projekt nadruku – czy muszę korzystać z Waszej oferty?

Oczywiście nie jest konieczne korzystanie ze wszystkich elementów naszej oferty! Jeśli posiadasz gotowy projekt lub wolisz wykonać go samodzielnie, poprosimy Cię o jego dostarczenie. Sitodruk wymaga tzw. grafiki wektorowej, czyli opisania obrazu za pomocą figur i brył geometrycznych. Wektory można skalować – czyli zmieniać ich rozmiar – bez utraty jakości. Pliki wektorowe są zapisane w rozszerzeniach *pdf *cdr *ai *eps *svg. Jeśli nie jesteś w stanie przygotować swojego projektu w grafice wektorowej to nic straconego! Możesz wysłać nam swój logotyp np. w rozszerzeniu *jpg – najważniejsze, aby rozdzielczość pliku była możliwie wysoka, a my zajmiemy się jego wektoryzacją. Jeśli wykonujesz nadruk na koszulkach metodą sitodruku wg. tego samego wzoru regularnie, to nie potrzebujesz również za każdym razem separacji wzorów rastrowych – odbywa się ona jednorazowo dla danego projektu i może być przekazana wraz z nim.

Ile czasu zajmuje projektowanie nadruków?

 Podobnie jak drukarnia sitodrukowa czy szwalnia, nasze studio graficzne zawsze stara się wykonać zlecenie w najkrótszym możliwym czasie przy zachowaniu wysokich standardów jakości i obsługi klienta. Dokładny czas wykonania zlecenia uzależniony jest od liczby zleceń jak również stopnia komplikacji projektu – z reguły wynosi od jednego do kilku dni roboczych. Każdy projekt wysyłany jest Państwu do akceptacji, możliwe jest również naniesienie poprawek.

Spodobała Ci się nasza oferta?

Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś!
buy print logo

Profesjonalne usługi z zakresu sitodruku, produkcji odzieży oraz projektowania graficznego.

Kontakt z BUYprint
ul. Zachodnia 49-51
63-100 Śrem, Polska

© 2020 Wszystkie Prawa Zastrzeżone.  BUYprint

Scroll to top