Torby bawełniane z nadrukiem

Ten produkt stale doceniany jest przez wiele, bardzo różnych branż. Zaletą toreb z nadrukiem jest połączenie funkcji reklamowej z użytecznością. Wraz ze wzrostem trendów ekologicznych wiele osób decyduje się na rezygnację z foliówek na zakupach. Zastępujemy je torbami bawełnianymi, które są wielorazowego użytku. Torba z nadrukiem towarzyszy więc wielu z nas na co dzień, przez co jest chętnie przyjmowanym upominkiem.

Nadruki na różnych rodzajach toreb

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów toreb, które doskonale nadają się do nadruku sitodrukiem. Usługą cieszącą się największym powodzeniem wśród naszych klientów jest nadruk na torbach bawełnianych w kolorze czarnym. Dużą popularnością cieszą się również białe torby bawełniane z nadrukiem. Od kilku lat bardzo modne są nadruki na torbach ekologicznych w kolorze naturalnym. Wykonamy również nadruki na torbie polipropylenowej oraz nadruki na torbie poliestrowej.

Zamawiając torbę do nadruku warto zwrócić uwagę na kilka parametrów. Ważny jest materiał, z którego jest wykonana, wymiary torby oraz jej kolor. Istotna jest także powierzchnia zadruku, a także długość uchwytów. Producenci toreb do nadruku proponują krótki lub długi uchwyt,  co ustalane jest indywidualnie. W zależności od przeznaczenia torby warto zastanowić się czy będzie noszona w ręce czy na ramieniu.

Na jakie okazje nadruk na torbach?

Nadruki na torbie sprawdzą się przy wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych i reklamowych. Mogą być wręczane przez hostessy czy wysyłane jako jedna z tysiąca nagród do wygrania w przeróżnych konkursach. Torby z nadrukiem sprawdzą się również jako upominek dla pracowników oraz klientów na evencie firmowym. Doskonałym pomysłem będzie zapakowanie w taką torbę materiałów promocyjnych lub zestawu upominków. Wówczas torba pełni 2 funkcje w 1: jest atrakcyjnym opakowaniem oraz prezentem. To dobry element uzupełniający ofertę gadżetów każdego sklepu internetowego jako reklama marki czy zespołu muzycznego. Nadruk na torbach na zamówienie pozwoli w pełni personalizować nadruk. Sitodruk na torbie to możliwość naniesienia zarówno logo firmy, jak i dowolnej grafiki czy hasła.

Spodobała Ci się nasza oferta?

Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś!
buy print logo

Profesjonalne usługi z zakresu sitodruku, produkcji odzieży oraz projektowania graficznego.

Kontakt z BUYprint
ul. Zachodnia 49-51
63-100 Śrem, Polska

© 2020 Wszystkie Prawa Zastrzeżone.  BUYprint

Scroll to top