Profesjonalne usługi przeszyć

Szwalnia BUYprint zajmuje się nie tylko produkcją odzieży na potrzeby własnych marek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obszernej wiedzy, podejmujemy współpracę z topowymi markami odzieżowymi. Przyjmujemy zlecenia na przeszycia odzieży w ramach uzupełniania lub wprowadzania nowych kolekcji odzieżowych.

Czym są przeszycia odzieży?

W branży szwalniczej termin „przeszycia” stosowany jest do realizacji usług, polegających na pracy nad gotowymi wykrojami z materiałów. Jest to jedna z najpopularniejszych usług realizowanych przez polskie szwalnie.  Zlecane nam przeszycia realizujemy z dużą dbałością o szczegóły, a gotowe produkty przed oddaniem zawsze dokładnie oczyszczamy. Zamówienia na przeszycia odzieży realizujemy fachowo i terminowo.

Załoga naszej szwalni

Posiadamy doświadczoną i wykwalifikowaną załogę szwalniczą, która zajmuje się przeszyciami modnej i oryginalnej odzieży. Zajmujemy się między innymi przeszyciami dzianiny, szyjąc wszystkie części odzieży wierzchniej. Specjalizujemy się w garderobie od pasa w górę. Przeszywamy t-shirty, bluzki, bluzy czapki i wiele innych. Realizujemy przeszycia w niezwykle szerokim zakresie – od spodni dzianinowych po przeszycia smyczek reklamowych. Nie ograniczamy się do zamkniętej listy produktów i jesteśmy otwarci na Państwa zapytania.

Wyposażenie szwalni

Nasza szwalnia posiada profesjonalny park maszynowy, w którym znajdują się m. in. stębnórki, overlocki, renderki, dziurkarki, guzikarki i wiele innych maszyn, niezbędnych do funkcjonowania szwalni.

Poza realizacją usług przeszyć odzieży, zajmujemy się także wszywaniem metek od producenta, krojeniem odzieży według dostarczonego projektu, a także znakowaniem odzieży.

Spodobała Ci się nasza oferta?

Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś!
buy print logo

Profesjonalne usługi z zakresu sitodruku, produkcji odzieży oraz projektowania graficznego.

Kontakt z BUYprint
ul. Zachodnia 49-51
63-100 Śrem, Polska

© 2020 Wszystkie Prawa Zastrzeżone.  BUYprint

Scroll to top