Klient zawsze jest dla nas na pierwszym miejscu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oddajemy Klientom produkt najwyższej jakości. Zaufało nam już wiele topowych marek z Polski i zagranicy. Poświęć nam chwilę i poznaj nas nieco lepiej!

Poznaj BUYprint!

BUYprint działa na rynku branży reklamowej, świadcząc usługi z zakresu sitodruku na odzieży i tekstyliach. Produkuje również odzież użytkową oraz odzież codziennego użytku. Biuro BUYprint, magazyny oraz produkcja zlokalizowane są w okolicach Poznania, jednak podejmujemy się nie tylko współpracy lokalnej – świadczymy usługi dla firm z całej Polski i zagranicy.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie sitodruku oraz produkcji odzieży, dlatego z radością dzielimy się naszą wiedzą kompleksowo doradzając naszym partnerom w wyborze odpowiednich usług. Najczęściej wybieranym przez naszych klientów produktem są koszulki z nadrukiem własnym, bądź koszulki z logo. Nie zamykamy się jednak na żadne możliwości i z zapałem realizujemy nieszablonowe zamówienia. To wyzwania sprawiają, że praca w BUYprint jest wyjątkowa.

Czym się zajmujemy?

Wspieramy polskie i zagraniczne firmy w produkcji odzieży firmowej dla pracowników zapewniając jednocześnie najwyższą jakość nadruków techniką sitodruku. Współpracujemy z agencjami reklamowymi i eventowymi dostarczając odzież z nadrukiem dla ich kluczowych klientów. Współdziałamy z firmami odzieżowymi w zakresie znakowania oraz metkowania odzieży.

Realizujemy sitodruk na odzieży powierzonej, własnej, a także importowanej. Zakupu odzieży z importu możecie Państwo dokonać za naszym pośrednictwem – współpracujemy z wieloma markami, m.in. Fruit from the Loop, Gildan, JHK, Anvil, B&C, Sol’s Imperial, Stedman. Wykonujemy sitodruk na koszulkach, bluzach, torbach bawełnianych i innych nośnikach tekstylnych.

Nasza szwalnia zajmuje się produkcją odzieży reklamowej oraz odzieży firmowej. W ofercie mamy również szycie wg. dostarczanych przez zamawiających projektów, co jest możliwe dzięki posiadaniu własnej krojowni. Nie do przecenienia są usługi metkowania czy konfekcjonowania, czyli składania i pakowania odzieży w woreczki.

Z chęcią porozmawiamy o Państwa firmie i o tym jak możemy Was wesprzeć w działalności – niezależnie od rozmiarów czy branży, ani tego czy z podobnych usług korzystacie w codziennej pracy, czy przy wyjątkowych okazjach.

Nasze zalety

Dlaczego warto nam zaufać?

Sitodruk
ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW
Sprawdź naszą ofertę sitodruku i wybierz najlepszą dla siebie opcję. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii nasze nadruki są trwałe i wytrzymują lata!
Sprawdź ofertę
20.000+
SZWALNIA
USZYTYCH CIUCHÓW
Przez 20 lat naszej działalności przez naszą szwalnię przewinęły się kilometry materiałów, z których powstały setki tysięcy sztuk odzieży. Niektóre z nich widzimy u naszych Klientów do dziś!
Sprawdź ofertę
1.000.000
STUDIO GRAFICZNE
PROJEKTÓW
Nasze studio graficzne pracuje codziennie pełną parą. Zatrudniamy zawodowych grafików o otwartych głowach, którzy zrealizują każdy, najtrudniejszy nawet projekt.
Sprawdź ofertę
10.000+

Ponieważ jesteśmy absolutnie przekonani o tym, że mimo wielu podobieństw, jesteśmy wyjątkowi. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele firm świadczy usługi kompleksowo, oferuje doskonałe terminy realizacji, zachęca konkurencyjnymi cenami, zachwala własne parki maszynowe i tak dalej… My też! Jednak tym, co nas wyróżnia jest fakt, że naprawdę zależy nam na relacji z Państwem jako partnerem w biznesie. Chętnie rozmawiamy i szukamy wspólnych rozwiązań. Na każde zlecenie, którego zdecydujemy się podjąć, poświęcamy tyle czasu ile jest konieczne by finalny produkt był satysfakcjonujący zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

Uważamy, że warto współpracować z BUYprint ze względu na:

·       BEZPIECZEŃSTWO – cały proces technologiczny w jednym miejscu gwarantuje poufność Państwa zamówień

·       TERMINOWOŚĆ – niezależność od importerów odzieży oraz podwykonawców umożliwia realizację zamówień w krótkich terminach

·       GWARANCJA JAKOŚCI – dzięki 20-letniemu doświadczeniu możemy zagwarantować naszym klientom trwałość odzieży i nadruków

·       CERTYFIKATY – do produkcji używamy farb i tkanin najwyższej jakości, potwierdzonej m. in. certyfikatami Oeko-Tex Standard 100

 

buy print logo

Profesjonalne usługi z zakresu sitodruku, produkcji odzieży oraz projektowania graficznego.

Kontakt z BUYprint
ul. Zachodnia 49-51
63-100 Śrem, Polska

© 2020 Wszystkie Prawa Zastrzeżone.  BUYprint

Scroll to top