Szyjemy gadżety reklamowe

W naszej szwalni szyjemy gadżety reklamowe różnego rodzaju. Gadżety tekstylne cieszą się dużą popularnością ze względu na swój wielorazowy charakter i ekologiczny wymiar tego typu promocji. Oferujemy Państwu produkty sprawdzone i cieszące się dużą popularnością wśród naszych Klientów. Nie boimy się wyzwań, dlatego na Państwa zlecenie możemy podjąć się uszycia gadżetów nietypowych. Produkty, które można u nas zamówić to m.in.:

  • Torby bawełniane
  • Worki gimnastyczne
  • Smycze
  • Kominy
  • Chusty- bandamki
  • Maseczki ochronne

Gadżety firmowe z nadrukiem

W przypadku zamawiania gadżetów reklamowych możemy zaoferować Państwu świetny duet – naszą szwalnię oraz pracownię sitodruku. Skupienie całego procesu produkcyjnego w jednym miejscu niesie ze sobą wiele korzyści. Istnieje chociażby możliwość nadruku na wykrojach zanim zostaną zszyte. Dzięki temu gadżet – np. torba reklamowa – zyskuje znacznie większą powierzchnię zadruku, a osiągnięty efekt jest ciekawszy.  Jeśli nie posiadają Państwo projektu nadruku, albo nie mają pomysłu na to, co oprócz logo mogłoby pojawić się na gadżetach promocyjnych, polecamy współpracę ze studiem graficznym BUYprint.

Gadżety reklamowe z logo firmy i nie tylko

Pracując z bezpośrednim producentem, zyskują Państwo wpływ na cały proces produkcji gadżetów reklamowych. Nie tylko nadruk może być spersonalizowany, ale każdy element gadżetu począwszy od wyboru materiału i koloru nici, poprzez kształt, a skończywszy na sposobie pakowania.

Firmowe gadżety użytkowe – zalety

Produkowane przez nas gadżety reklamowe z nadrukiem mają charakter użytkowy. Sprawdzają się na co dzień w pracy oraz w życiu pozazawodowym. Projektujemy je z myślą o codziennym użytkowaniu. Dzięki temu, że wszystkie nasze wyroby przechodzą rzetelną kontrolę jakości, są trwałe i chętnie używane przez końcowego odbiorcę. Wpływa to pozytywnie na zadowolenie obdarowanych i realizację promocyjnego celu inwestycji.

Spodobała Ci się nasza oferta?

Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś!
buy print logo

Profesjonalne usługi z zakresu sitodruku, produkcji odzieży oraz projektowania graficznego.

Kontakt z BUYprint
ul. Zachodnia 49-51
63-100 Śrem, Polska

© 2020 Wszystkie Prawa Zastrzeżone.  BUYprint

Scroll to top