Krojownia – czym się zajmujemy?

Krojenie materiału bywa niedocenianą częścią pracy w zakładzie odzieżowym. To właśnie tutaj rozpoczyna się proces przekształcenia tkaniny w sztukę odzieży. Materiał zostaje pokrojony na poszczególne części, zwane wykrojami. Zanim zostanie wykonany rozkrój, materiał jest każdorazowo sprawdzany pod względem jakości, dzięki temu ewentualne błędy materiału wykluczane są już na początku procesu produkcji odzieży. Na kolejnych etapach pracy krojowni odbywa się warstwowanie materiału, tzw. lagowanie, które polega na układaniu z niego warstw. Następnie odbywa sę rozkrój materiału.

Nasza krojownia

Szczycimy się tym, że posiadamy krojownię, świadczącą usługi na najwyższym poziomie. To niezwykle istotny etap w produkcji odzieży, a umiejętność lagowania czy znajomość materiału, mają ogromne znaczenie dla późniejszego przeszywania odzieży. Dzięki wysokim umiejętnościom naszego zespołu, szwalnia otrzymuje profesjonalnie przygotowane wykroje, co znacząco wpływa na czas przeszyć zespołu szwalniczego.

Usługi świadczone przez krojownię

Krojownia BUYprint realizuje usługi na potrzeby własnej produkcji odzieży, jak również na zamówienie firm zewnętrznych. Realizujemy wykrawanie partii odzieży na zamówienie. Świadczymy także usługi kompleksowo – od wykrojenia na podstawie projektu, poprzez przeszycie, aż po wszycie metek. Zaletą posiadania własnej krojowni jest szybsza realizacja zleceń, jak również możliwość szybkiego wprowadzania zmian na bieżąco.

Spodobała Ci się nasza oferta?

Zadzwoń lub napisz jeszcze dziś!
buy print logo

Profesjonalne usługi z zakresu sitodruku, produkcji odzieży oraz projektowania graficznego.

Kontakt z BUYprint
ul. Zachodnia 49-51
63-100 Śrem, Polska

© 2020 Wszystkie Prawa Zastrzeżone.  BUYprint

Scroll to top