20 lipca 2020
Sitodruk

W każdej ofercie koszulek z nadrukiem powinna znaleźć się pozycja „konfencjonowanie koszulek” jako opcja dodatkowa. Na czym polega konfekcjonowanie odzieży? Jakie daje możliwości? Dlaczego warto konfekcjonować odzież? O tym będzie dzisiejszy wpis.

Czym właściwie jest konfekcjonowanie koszulek?

Nasz przepis na konfekcjonowanie koszulki z nadrukiem jest prosty i dwuetapowy. Pierwszym etapem jest estetyczne i  powtarzalne złożenie t-shirtu. Drugim jest umieszczenie go w zaklejanym, foliowym woreczku. Wśród opcji dodatkowych można znaleźć:

  • przyklejenie naklejki rozmiarowej na woreczek
  • umieszczenie na opakowaniu naklejki z logo
  • zamówienie spersonalizowanych woreczków z nadrukiem
  • dołożenie do woreczka innego podarunku np. smyczy reklamowej

Oto 5 powodów dla których warto konfekcjonować koszulki:

  1. Ochrona przed zabrudzeniami

Jeśli odzież ma być transportowana lub magazynowana warto pomyśleć o jej zabezpieczeniu przed zabrudzeniami. To rozwiązania doskonale sprawdzające się przy trasach koncertowych i w sklepach internetowych. Zachwalają je także osoby prowadzące biurowe magazynki upominków dla klientów.

  1. Łatwość przechowywania

Konfekcjonowanie koszulek to dobre rozwiązanie przy zakupie t-shirtów do dalszej odsprzedaży.  Doskonale sprawdzi się w sklepie internetowym, na stoisku oraz w sklepie stacjonarnym. Wówczas niezwykle ważna jest łatwość przechowywania. Odzież z nadrukiem dzieli się typami nadruku i rozmiarami. Koszulki z nadrukiem mogą być przechowywane np. w kartonach bądź na regałach. Opakowanie foliowe ułatwia sortowanie i przekładanie odzieży.

  1. Profesjonalny wygląd

Wybór konfekcjonowania sprawdzi się jeśli odzież ma być upominkiem. Wszelkiego rodzaju welcome package zyskują, jeśli zawierają produkty o profesjonalnym wyglądzie. Rozdawanie ciuchów na akcjach promocyjnych w opakowaniach jest nie tylko profesjonalne, ale również higieniczne. Podobnie przy wysyłce nadrukowanych koszulek – zwłaszcza kilku sztuk.

  1. Rozpoznawalność marki

Indywidualny wygląd to klucz do sukcesu każdej marki. W przypadku koszulek z nadrukiem warto zadbać o każdy detal.

  1. Możliwość dodania gratisów i inne specjalne życzenia

Naniesienie specjalnej etykiety, pakowanie w kartonik zamiast woreczka, dopakowanie smyczek… To tylko niektóre pomysły na indywidualne konfekcjonowanie koszulek z nadrukiem i innej odzieży. Jesteśmy otwarci na każdy Twój pomysł!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

buy print logo

Profesjonalne usługi z zakresu sitodruku, produkcji odzieży oraz projektowania graficznego.

Kontakt z BUYprint
ul. Zachodnia 49-51
63-100 Śrem, Polska

© 2020 Wszystkie Prawa Zastrzeżone.  BUYprint

Scroll to top